Kultūrizmas – kūno kosmetika Kultūrizmas – kūno kosmetika

Kultūrizmas – kūno kosmetika


Turėdamas 6 stuburo išvaržas ir besidomėdamas sveikatos susigrąžinimu, supratau, kad kultūrizmas ne tik sportas, sveikatos šaltinis, bet ir kasdieninė kūno kosmetika. Aktyvuojant kraujotaką, nuolat veikiant kūno raumenų ir riebalų ląsteles, iš organizmo geriau pašalinami šlakai, pasenusios ląstelės, o pagerėjęs kraujo pratekėjimas atneša daug maistingųjų medžiagų ir ne tik restauruoja apnykusias raumenų ląsteles, bet ir skatina naujų gaminimąsį. Mūsų kūnas – labai sudėtinga sistema, puikiai reaguojanti į rūpestį juo (ilgiau leidžia atrodyti jaunu, jaučiatės geriau, stipresniais, žvalesniais) ir neatleidžianti klaidų – nesimankštinama, suvartojamas per didelis kiekis alkoholio, neteisingai maitinatės. Visa tai sukelia pagreitėjusį senėjimą, apsunkintą judėjimą, padidėjusį kraujospūdį ir kitus negalavimus. Žmogus, reguliariai mankštindamasis, ne tik, kad jaučiasi žvaliau, bet net ir būdamas 60-70 metų gyvena pilnavertį gyvenimą, atrodo ženkliai jauniau, lytinė potencija išlieka tokia, kaip 30-40 metų amžiaus. DSC05169

Studijuodamas judesio mechaniką, kūne vykstančius biocheminius procesus, pats aktyviai mankštindamasis supratau, kad senėjimo procesą galima kontroliuoti. Ir jei ir nepavyksta tapti nemirtingais, bet suteikti laimės pojūtį, harmoniją ne tik su artimaisiais, bet ir pačiu savimi, visavertį, nuotykių pilną gyvenimą mankšta tikrai gali.

Dažnai tenka išgirsti pasakymą „aš per sena (s) sportuoti“. Užsiėmimai su svarmenimis ir treniruokliais jaunatviškas moterų kūno linijas gali padėti išlaikyti net ir iki 50 – 60 metų amžiaus, o sunkiausias moterų amžiaus periodas – klimaksas praeina beveik nepastebimai. Teisingai parinkti pratimai, suderinti su teisinga mityba gali padaryti stebuklus ne tik vaikams, bet ir sugausiems – kreivas kojas galima ištiesinti, pakritusį užpakaliuką – pakelti ir sustangrinti stuburo kuprą galima ištiesinti, o nedidelę krutinę raumenukų pagalba padaryti iškilia ir akį traukiančia. Manoma, kad paprasčiau pasidaryti plastinę operaciją – patempti, pakelti, padidinti ir viskas, grožis garantuotas visam gyvenimui. Deja, turiu nuvilti. Be reguliarios mankšto ir raumenukų tvirtinimo, plastikos chirurgų darbas ir dideli sumokėti pinigai nueina perniek. Dažna mūsų sporto klube besitreniruojanti 40-45 moteris sako, kad taip gražiai neatrodė ir taip gerai nesijautė net būdamos aštuoniolikmetėmis.

Sporto klubai „Geležiniai žmonės“ netelpa į paprastą treniruoklių salės apibrėžimą. Čia nėra tik tobulinami raumenys. Keletas panašaus profilio ir medicinos specialistų yra pasakę, kad tai, kas daroma sporto klube „Geležiniai žmonės“ yra aukštasis pilotažas. Nes čia įmanoma viskas – vaikai ištaiso laikysenos problemas (kūprinimasis, iškrypęs stuburas, įdubusi krūtinė), žmonės po traumų ir avarijų gryžta į pilnavertį gyvenimą, nereikalaujantį aplinkinių fizinės pagalbos, modeliai, šokių sporto atstovai tobulina savo kūno linijas, įvairių sporto šakų atstovai gerina savo fizinį pasirengimą, reikalingą jų sporto šakoje ir pasiekia aukštesnius rezultatus. Buvę ir tokių atvejų, kai žmonės pradėjo sportuoti norėdami nebejausti stiprių nugaros skausmų, po kelerių metų sustiprėjo, išsisprendė savo sveikatos problemas ir tapo kultūrizmo sportininkais. Bet ne tik sportininkai ir sveikatos problemų turintys žmonės „Geležiniuose žmonėse“ randa sau malonų užsiėmimą. Daug įvairiausių profesijų atstovų, mamyčių, jaunuolių ateina ne tik gerai, sveikai praleisti laisvalaikį, bet tuo pačiu ir pabūti architektais – projektuoti savo kūną ir sveikatą. Amžiaus ribos nėra – „Geležinių žmonių“ specialistai dirba ir su vaikais nuo 6 metų, ir su paaugliais, ir su jaunuoliais, brandaus amžiaus žmonėmis, senjorais. Ir visi sportuojantys turi puikią nuolatinę motyvaciją – ne tik šalia sportuojančius ir pavyzdį rodančius fitneso ir kultūrizmo sportininkus, bet ir organizuojami įvairūs projektai, skatinantys per ribotai trumpą laiką siekti kuo didesnių kūno linijų tobulinimo rezultatų.

Taigi, jei jūs norite:

Pamėgti svarstykles ir nebijoti ant jų atsistoti;

Nebematyti raukšlių ne tik veide, bet ir ant šonų;

Turėti riestą, stangrų užpakaliuką, kokį turėjote žalioje jaunystėje, o gal ir neturėjote niekada;

Nematyti „Mėnulio kraterių“ ant savo šlaunų;

Vėl atrasti meilės žaidimų malonumus su savo antrąja puse

Jums laikas į sporto klubą!

 

Jeigu Jums atsibodo:

Atsikišęs vyro pilvas;

Nuolatinis fizinis jo nuovargis ir silpnumas;

Kasdieninis tingulys ir noras pagulėti ant sofutės;

Vengimas Jums suteikti palaimą seksualinių žaidimų metu;

Skundai skaudančia nugara

Jam laikas į sporto klubą!

 

Kaip labai atidžiai žmonės renkasi odontologą, kosmetologą, plaukų stilistą, taip ne mažiau atidžiai turėtų rinktis ir specialistą, kuris formuos jų kūną ir arba jį padarys patrauklesniu, arba netinkamomis raumenų formomis išdarkys. „Geležiniai žmonės“ didžiuojasi savo per 37 metus sukurta metodika, duodančia puikius rezultatus tiek 5+erių metų vaikui, tiek 85 metų senjorui. Čia dirba puikūs, patyrę treneriai – Saulius Misevičius (nusipelnęs lietuvos treneris), Irina Misevičienė, Šarūnė Kasperavičienė, Ernestas Grigaitis, Rita Janušauskienė, kurie kiekvieną sporto klubo lankytoją mato, mokina, taiso, atsako į klausimus. Taip pat galima užsisakyti ir personalines treniruotes.

 

Neleiskite sau senti, atrodykite gražiai, jauskitės žvaliai, gyvenkite sveikai iki 100 metų!