TV projektas „Pasiruošk su mumis vasarai 2018“ TV projektas „Pasiruošk su mumis vasarai 2018“

TV projektas „Pasiruošk su mumis vasarai 2018“


Norite akivaizdžiai pakeisti savo kūno linijas, bet vis pritrūkstate užsispyrimo ir motyvacijos? Televizinis projektas „Pasiruošk su mumis vasarai“ – labai stiprus motyvatorius, kai viešai pasižadėję, jog keisitės kardinaliai ir iš visų jėgų, nebeturėsite kito pasirinkimo
Kovo 4 dieną startuoja kasmetinis televizinis projektas „Pasiruošk su mumis vasarai 2018“. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, dalyvauja visi norintys akivaizdžiai pakeisti savo išvaizdą ir visai nesvarbu Jums 16 ar 66, Jūs esate lieknas kaip nendrė ir norite tapti sportiškesniu ar esate apkūnus ir norite keliais dydžiais sumažinti drabužius, nesvarbu ar sporto klubo slenkstį minate keleri metai, ar projekto pradžia Jums siesis ir su treniruočių pradžia.
Turėsite 2,5 mėnesio, per kuriuos paragausite tikrų fitneso sportininkų duonos. Jeigu norite iššūkių, šis projektas – Jums!

Pradinis filmavimas – kovo 4 dieną 11 val. „Senukų“ administracinio pastato (šalia p.c. „Mega“) 1 aukšto foje. Reikia turėti maudymosi kelnaites (trumpus šortus) arba atskirą maudymosi kostiumėlį. Startinis mokestis 70 eurų.
Palyginamasis filmavimas vyks gegužės 12 dieną, finalinis projekto šou – gegužės 19 dieną.

Daugiau informacijos artimiausiose TV laidose „Sportas, grožis, sveikata“ ir telefonu 8656 66669.