Kodėl verta tapti federacijos nariu? Kodėl verta tapti federacijos nariu?

Kodėl verta tapti federacijos nariu?


Kultūrizmo ir fitneso federacija – tai organizacija, vienijanti įmones ir fizinius asmenis, užsiimančius kultūrizmo, fitneso ir sveikatinimo verslu.
Jei Jūs esate mūsų internetinėje svetainėje ir vartote jos puslapius, vadinasi jau esate šio sporto gerbėjas arba bent jau jam neabejingas.
Tad kodėl vis tik verta tapti Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos nariu?

1. Jei jau esate šio sporto gerbėjas arba užsiimate juo kaip verslu, tai federacijoje Jūs sutiksite daug bendraminčių, iš kurių galėsite pasisemti patirties ir pasidalinti savąja.
2. Federacija kasmet organizuoja trenerių kvalifikacijos kėlimo seminarus ir išduoda instruktorių pažymėjimus. Federacijos seminarų išskirtinis bruožas yra tas, kad čia didžioji seminaro laiko dalis skiriama praktiniams užsiėmimas. Federacijos partneriais yra garsūs gydytojai – Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas, KMUK gydytojas Kęstutis Petrikonis, KMUK gydytojas kineziologas – kineziterapiautas Vidmantas Zaveckas bei šalies rinktinės treneriai, rengiantys Lietuvos rinktinės sportininkus. Būtent rinktinės treneriai turi galimybę pasisemti patirties tarptautinių varžybų metu bei jas patikrinti praktiškai.
3. Visi federacijos nariai svetainėje gerai afišuojami nurodant visus būtiniausius duomenis, o ir pati svetainė yra pakankamai gerai lankoma ir paieškoje susieta su pagrindiniais paieškos žodžiais, susijusiais su mūsų sporto šaka. Tad daugelis potencialių Jūsų klubų lankytojų, norėdami rasti sau sporto klubą, gali jį susirasti specialiai ar atsitiktinai patekę į mūsų svetainę.