TV PROJEKTAS „PASIRUOŠK SU MUMIS VASARAI“

TV PROJEKTAS „PASIRUOŠK SU MUMIS VASARAI“


Jau vienuoliktus metus Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija rengia kasmetinį televizinį projektą „Pasiruošk su mumis vasarai“. Projekte dalyvauja paprasti sporto klubų lankytojai, kurie nori turėti didesnę motyvaciją per ribotai trumpą laiką kuo smarkiau pakeisti savo kūno kompoziciją. Dažnai žmonėms pritrūksta motyvacijos pradėti reguliariai sportuoti ir laikytis subalansuotos mitybos principų, žadama tai pradėti daryti „nuo pirmadienio“, kuris niekaip neateina. O vasara ima ir ateina. Taigi, pradėję dalyvauti projekte, dalyviai nebegalės savo kūno keitimo pradžios atidėti, o ims veikti iškart.

Projekto dalyvių amžiui ir kūno kompozicijai apribojimų nėra. Jauniausias projekto dalyvis buvo 16 metų, vyriausias – 57. Vieni dalyviai nori sumažinti kūno apimtis, kiti – priauginti gražios raumeninės masės. Visų dalyvių pagrindinis tikslas – kiek įmanoma labiau ištobulinti kūno linijas suformuojant reguliaraus sporto ir sveikos, subalansuotos mitybos įgūdžius.

Projekto eiga: pradinio filmavimo metu dalyviai, vilkintys maudymosi drabužius nufilmuojami, nufotografuojami ir išmatuojamos kūno apimtys. Taip pat pakalbinami laidai „Jėga, grožis, sveikata“ kokių motyvų vedami nusprendė dalyvauti projekte. Projekto laikotarpiu dalyviai sportuoja savo pasirinktuose sporto klubuose, kur treneriai sudaro treniruočių ir mitybos planus, ranka rankon su treneriu siekia kuo efektingesnio rezultato. Per viso projekto laikotarpį organizatoriai su televizine laida kelis kartus aplanko projekto dalyvius, pakalbina kaip jiems sekasi, įkvepia naujo užsispyrimo. Projekto pabaigoje, likus savaitei iki finišo, dalyviai vėl vilkintys maudymosi drabužius filmuojami, fotografuojami, matuojamos kūno apimtys. Po savaitės vyksta projekto finalas, kurio metu žiūrovams parodytomos dalyvių startinės pozicijos, kūno pokyčiai pabaigoje ir dalyviai atlieka programas, kurių pagalba ne tik pademonstruoja savo kūno pokyčius, bet ir leidžia žiūrovams geriau save pažinti. Didžiausią kūno kompozicijos pasikeitimą pasiekęs dalyvis žiuri komisijos vertinimu išrenkamas projekto nugalėtoju.

TV projekto „Pasiruošk su mumis vasarai“ startas kovo 1 dieną (šeštadienį) sporto klube „Geležiniai žmonės“ (adresas Jurbarko g. 2A-101, Kaunas). Palyginamasis filmavimas ir apimčių matavimai – gegužės 10 dieną sporto klube „Geležiniai žmonės“, projekto finalas gegužės 17 dieną sporto ir kultūros centre „Girstutis“ (Kovo 11-osios g. 26, Kaunas). Startinis dalyvio mokestis 250 litų.