Lietuvos kultūrizmo ir fitneso pavasario sezonas baigėsi

Lietuvos kultūrizmo ir fitneso pavasario sezonas baigėsi


Rygoje vykusiose dviejose varžybose startavę Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos sportininkai buvo atrinkti atstovauti Lietuvai WFF/NABBA Universe varžybose Badene, Austrijoje. Į rinktinę buvo pakviesta panevėžietė Živilė Jankauskienė („Sportonas“), kuri abiejose Rygoje vykusiose varžybose startavo Mis Fitnesas kategorijoje ir tapo vice čempione. Vyrų kultūrizmo iki 175 cm ūgio kategorijos atstovas Rolandas Žeimys NAC Atvirame čempionate užėmė antrąją vietą, o „X-Power“ turnyre tapo nugalėtoju. Dėl šeimyninių priežasčių, Rolandas vykti į Austriją atsisakė. Taip pat į rinktinę pakviesti ir du jaunimo amžiaus sportininkai – Dajana Jovaišaitė (Kaunas, „Geležiniai žmonės“), startavusi Mis bikini modelis kategorijoje ir Arnas Slėnys (Kaunas, „Geležiniai žmonės“), geriausią savo rezultatą pasiekęs antrosiose varžybose, startavęs Vyrų modelio kategorijoje. Savo jėgas išmėginti daug sportininkų sulaukiančiose WFF/NABBA Universe varžybose buvo pasiūlyta ir Astai Grušienei (Kaunas, „Geležiniai žmonės“), Fitneso kategorijos atstovei.

Živilė Jankauskienė, daugkartinė tokio rango varžybų prizininkė, startavusi Moterų fitneso kategorijoje, šiemet WFF/NABBA Universe varžybose turėjo tenkintis bronza. Toje pačioje kategorijoje startavusi Asta Grušienė, varžybų naujokė, aplenkusi septynias varžoves, pateko į finalinį šešetą ir į Lietuvą gryžo su šeštosios vietos taure. Dar vienas varžybų naujokas Arnas Slėnys startavo Jaunimo „Atletic“ kategorijoje. Startas buvo sėkmingas ir vaikinui atiteko bronza. Labiausiai sėkmė nusišypsojo jauniausiai rinktinės dalyvei – Dajanai Jovaišaitei, kuriai dar tik 17 metų. Dajana, startavusi Jaunimo merginų fitneso kategorijoje, tapo čempione.

Pasak Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidento Sauliaus Misevičiaus, rinktinės pasiekti rezultatai pranoko lūkesčius. Džiugina labai užsispyrę ir kryptingai dirbantys jaunieji sportininkai bei varžybų naujokai. Na, o spalio mėnesį vyksiančiame Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionate galėsime pamatyti ne tik naujokus, bet ir patyrusius sportininkus. Taip pat tikimasi sulaukti keleto aukščiausios klasės sportininkų iš Italijos, Serbijos, Slovakijos, kurie susidomėjo rudenį rengiamu Atviru Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatu bei „Gintarinės Baltijos taurės“ varžybomis.