Itin sėkmingai baigėsi kultūrizmo ir fitneso pavasario sezonas

Šeštadienį, birželio 18 dieną Austrijoje įvyko Pasaulio fitneso čempionatas, kuriame startavo itin gausus sportininkų būrys. Iš įvairių šalių suvažiavo net 250 sportininkų, Lietuvą atstovavo 6 fitneso sportininkai. Kategorijos buvo didelės, sportininkams teko smarkiai pakovoti dėl aukštų vietų. Ne veltui Lietuvos sportininkai Pasaulyje laikomi elitiniais, tą jie įrodė dar kartą. Penki iš šešių rinktinės narių užėmė 1-2 vietas, porose taip pat pateko į prizininkus.

Jauniausias rinktinės narys Deividas Mickevičius („Geležiniai žmonės“, Kaunas) startavo jaunimo fitneso kategorijoje, kurioje, beje, irgi buvo jauniausias sportininkas ir užėmė antrąją vietą.

Panevėžietė Živilė Jankauskienė („Sportonas“) ir kaunietė Giedrė Stašaitienė („Geležiniai žmonės“) kovojo toje pačioje – moterų Performance kategorijoje, kurioje startavo dar 13 sportininkių. Lietuvaitės atitinkamai užėmė pirmąją ir antrąją vietas.

zivile-ir-giedre

Dar viena Lietuvaitė Edita Jovaišienė („Geležiniai žmonės“, Kaunas), kuriai šis varžybų sezonas pirmas gyvenime parodė aukštą klasę. Būdama gerokai smulkesnė už kitas Atletic kategorijos sportininkes, užėmė aukštą antrąją vietą.

Itin smarkiai kovoti už titulą teko Vladui Jovaišai („Geležiniai žmonės“, Kaunas). Vyrų Performance kategorijoje startavo net 18 sportininkų, Vladas tapo Vice čempionu.

vladas

Labiausiai nepasisekė Nerijui Zabuliui („Geležiniai žmonės“, Kaunas), kuris, startavęs gausioje, 18 sportininkų Atletic kategorijoje, į fianlinį šešetuką nepateko.

Porų kategorija visuomet sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo ir palaikymo, tačiau Editai ir Vladui Jovaišoms atlikus laisvąją programą salė tiesiog suošė – tiek programoje buvo išgyvenimo ir meilės. Jie užėmė antrąją vietą.