2012 m. Televizinis projektas

2012 m. Televizinis projektas


Kovo 17 dieną startuoja aštuntasis televizinis projektas „Pasiruošk su mumis vasarai“. Ankstesniais metais daug projekto dalyvių besiregistruodami jame dalyvauti elgdavosi šiek tiek neatsakingai – vos pradėję ar įpusėję projektą, nutraukdavo savo dalyvavimą. Todėl projekto organizatoriai nusprendė šiais metais įvesti startinį mokestį, kuris projekto dalyvius šiek tiek apribotų ir priverstų pagalvo…ti ne tik apie moralinius, bet ir apie materialinius nuostolius nutraukus dalyvavimą. Tačiau, projekto laimėtojas ir finalinis penketukas pasidalins SOLIDESNIUS prizus. Tai bus didesnė motyvacija stengtis ir siekti gero rezultato. Taip pat norime paskatinti ir trenerius įdėti daugiau pastangų ir stipriau padirbėti su savo dalyviais. Geriausiai pasirodžiusio projekto dalyvio treneris taip pat bus apdovanotas. Projekto laimėtojas laimės: gerą savijautą, gražią figūrą, didesnį pasitikėjimą savimi IR solidų prizą – planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Finalinio penketo atstovai gaus ne mažiau vertingas dovanas – prie anksčiau išvardintų savijautos bei išvaizdos pasikeitimų pridėsime turistinę kelionę, savaitgalį Druskininkuose „Eglės“ sanatorijoje, vandens pramogas.

Pradinis filmavimas (svėrimas, matavimai, fotografavimas apsirengus maudymosi kostiumus) vyks kovo 17 dieną 10 valandą Kaune, sporto klube „Geležiniai žmonės“ (Jurbarko g. 2). Startinis mokestis 200 litų.

Finalinis filmavimas (svėrimas, matavimai, fotografavimas apsirengus maudymosi kostiumus) vyks gegužės 20 dieną.

Projekto finalas, kur dalyviai parodys savo parodomąsias programas, vertinimo komisija įvertins dalyvių pasikeitimus, įvyks gegužės 26 dieną Kaune, restorane-klube „Combo“.

Pergalę lemia kuo akivaizdesnis figūros pasikeitimas į gerąją pusę (numestas arba priaugtas svoris, padidintos arba sumažintos apimtys, pagerintos kūno proporcijos), pasitikėjimas savimi ir įdomi programa finalinio pasirodymo metu. Amžius ir pradinis kūno sudėjimas pergalei įtakos neturi.

Dalyvaudami projekte turėsite daugiau motyvacijos keisti savo kūno linijas, įveikti save. Patirkite iki šiol nepatirtą varžybinį jaudulį, įgykite daugiau pasitikėjimo savimi ir pasitikite vasarą kitokie!