Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas

Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas



lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_001
Absoliucios cempiones Doviles Simanaviciutes apdovanojimai
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_002
Absoliuti moteru kategorija




lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_003
Absoliuti vyru kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_004
Absoliuti vyru kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_005
Apdovanoti kulturizmo veteranai
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_006
Atidarymo akimirkos
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_007
Jaunimo kulturizmas II vieta Darius Janusauskas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_008
Jaunimo kulturizmas III vieta Aurimas Grabinskas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_009
Jaunimo kulturizmo kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_010
Jaunimo kulturizmo nugaletojas Evaldas Gudeikis
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_011
Jaunimo Mis Fitnesas III vieta Dajana Jovaisaite
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_012
Jaunimo Mis Fitnesas kategorijos apdovanojimai
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_013
Jaunimo Mis Fitnesas kategorijos II vieta Ana Merdenova
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_014
Jaunimo Mis Fitnesas kategorijos nugaletoja Eleja Lukyte
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_015
Jaunimo Misteris Fitnesas I vieta Deividas Butkus
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_016
Jaunimo Misteris Fitnesas II vieta Osvaldas Tiskus
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_017
Jaunimo Misteris Fitnesas III vieta Deividas Mickevicius
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_018
Jaunimo Misteris Fitnesas kategorijos apdovanojimai
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_019
Jauniu kulturizmas II vieta Karolis Balsys
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_020
Jauniu kulturizmas III vieta Karolis Paulauskas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_021
Jauniu kulturizmo kategorija Jauniu kulturizmo nugaletojas Romualdas Vaiciunas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_022
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_023
Klasikinio kulturizmo kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_024
Klasikinis kulturizmas III vieta Tomas Juozapavicius
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_025
Mis Figura kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_026
Mis Figura kategorijos II vieta Ramune Miliauskaite
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_027
Mis Figura kategorijos nugaletoja Ilona Mikniene
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_028
Mis Fitnesas kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_029
Mis Fitnesas kategorija III vieta Marija Deksne Latvija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_030
Vyru kulturizmo virs 175 cm ugio kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_031
Mis Fitnesas kategorijos nugaletoja Dovile Simanaviciute
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_032
Misteris Fitnesas II vieta Simonas Puzas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_033
Misteris Fitnesas kategorijos apdovanojimai
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_034
Misteris Fitnesas nugaletojas Vladas Jovaisa
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_035
Poru kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_036
Klasikinis kulturizmas II vieta Arturas Bartkus
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_037
Mis Figura kategorijos III vieta Eva Lukyte
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_038
Mis Fitnesas kategorijos II vieta Jolika Geffel
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_039
Misteris Fitnesas III vieta Gediminas Jurevicius
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_040
Poru kategorija II vieta E. Lukyte ir E. Gudeikis
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_041
Poru kategorija III vieta A. Merdenova ir T. Samuilevicius
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_042
Poru kategorijos nugaletojai R. Miliauskaite ir E. Grigaitis
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_043
Puiki fitnesiska Gedimino Jureviciaus programa
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_044
Semiono triumfas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_045
Vyru kulturizmas iki 175 cm ugio II vieta Justinas Gelumbickas
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_046
Vyru kulturizmas iki 175 cm ugio III vieta Aivars Visockis Latvija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_047
Vyru kulturizmas virs 175 cm ugio II vieta Mantas Karalevicius
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_048
Vyru kulturizmas virs 175 cm ugio III vieta Tadas Blazys
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_049
Vyru kulturizmas virs 175 cm ugio nugaletojas Arunas Vandys
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_050
Vyru kulturizmo iki 175 cm ugio kategorija
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_051
Vyru kulturizmo iki 175 cm ugio nugaletojas Semion Berkovic
lietuvos_kulturizmo_ir_fitneso_cempionatas_052
Vyru kulturizmo virs 175 cm ugio kategorija