Lietuvos kultūrizmo ir fitneso klubų taurės varžybos 2009 m.

Lietuvos kultūrizmo ir fitneso klubų taurės varžybos 2009 m.



01011-19_diana-raizyte_jaunimo-mis-fitnesas-2-vieta
Jaunimo Mis Fitnesas 2 vieta
01111-19_pozuoja-jovita-siukstaite_mis-fitnesas-2-vieta
Pozuoja Jovita Šiukštaitė Mis Fitnesas 2 vieta




02011-19_su-taure-elliete-lukyte_jaunimo-mis-fitnesas-mis-fitnesas-1-vieta
Su taure Elietė Lukytė Mis Fitnesas 1 vieta
02111-19_justina-dascioraite_jaunimo-mis-fitnesas-3-vieta
Justina Doscioraitė Mis Fitnesas 3 vieta
03011-19_dovile-simanaviciute_mis-figura-2-vieta
Dovilė Simanavičiūtė Mis Figūra 2 vieta
03111-19_inga-michailova_mis-figura-3-vieta
Inga Michailova Mis Figūra 3 vieta
04011-19_ramune-miliauskaite_performance-kategorija-1-vieta
Ramunė Miliauskaitė Perfomance kategorija 1 vieta
04111-19_ramune-miliauskaite_mis-figura-1-vieta
Ramunė Miliauskaitė Mis Figūra 1 vieta
05011-19_armandas-narusis_misteris-fitnesas-3-vieta-jaunimo-misteris-fitnesas-1-vieta
Armandas Narušis Misteris Fitnesas 1 vieta
05111-19_vaidotas-steponavicius_jaunimo-fitnesas-2-vieta
Vaidotas Steponavičius Jaunimo Fitnesas 2 vieta
06011-19_vaidotas-steponavicius_misteris-fitnesas-2-vieta
Vaidotas Steponavičius Misteris Fitnesas 2 vieta
06111-19_laurynas-zubavicius_jaunimo-misteris-fitnesas-2-vieta
Laurynas Zubavičius Misteris Fitnesas 2 vieta
07011-19_ramunas-dobilas_misteris-fitnesas-1-vieta
Ramūnas Dobilas Misteris Fitnesas 1 vieta
07111-19_ernestas-grigaitis_jaunimo-kulturizmas-3-vieta
Ernestas Grigaitis Jaunimo kultūrizmas 3 vieta
08011-19_giedrius-gailiunas_vyru-kulturizmas-1-vieta
Giedrius Gailiūnas Vyrų kultūrizmas 1 vieta
08111-19_virginijus-germanas_vyru-kulturizmas-2-vieta
Virginijus Germantas Vyrų kultūrizmas 2 vieta
09011-19_mantas-gailius_vyru-kulturizmas-3-vieta-jaunimo-kulturizmas-1-vieta
Mantas Gailius Jaunimo kultūrizmas 1 vieta
09111-19_mantas-jankauskas_jaunimo-kulturizmas-2-vieta
Mantas Jankauskas Jaunimo kultūrizmas 2 vieta
100artur_merdenov09w
Artūr Merdenov – Jaunimo Fitneso II vietos laimėtojas
101dovile_simanaviciute09w
Dovilė Simanavičiūtė – Moterų Fitneso I vietos laimėtoja
110marius_pekorius09w
Marius Pekorius – Jaunimo Performance kategorijos I vietos laimėtojas
111pora_-_ramune_miliauskaite_ir_mantas_jankauskas09w
Ramunė Miliauskaitė ir Mantas Jankauskas – Porų kategorijos IV vietos laimėtojai
120lietuvos_rinktine09w
Lietuvos rinktinė
121tomas_smitas_vyru_kulturizmo_kat-_iki_95_kg_svorio_4_vieta
Tomas Smitas Vyru kultūrizmo kat. iki 95 kg svorio 4 vieta
130piotr_sevcenko_jaunimo_kulturizmo_kat-_1_vieta
Piotr Ševčenko Jaunimo kultūrizmo kat. 1 vieta
131ramune_miliauskaite_mis_figura_iki_165_cm_ugio_2_vieta_ir_dovile_simanaviciute_mis_figura_virs_165_cm_ugio_kat-_3_vieta
Ramunė Miliauskaitė Mis Figūra iki 165 cm ugio 2 vieta
ir Dovilė Simanavičiūtė Mis Figūra virš 165 cm ūgio kat. 3 vieta.
140ana_merdenova_1_vieta-09
Ana Merdenova 1vieta

Vilčių startai, klubas „Gylys“, treneriai Audrone ir Vidmantas Lukiai

141vytautas_teresevicius_1_vieta-09
Vytautas Teresevičius 1vieta

Vilčių startai, I.Palavinskienė, „Šiaurės klubas“

150artur_merdenov_2_vieta-09
Artur Merdenov – 2vieta

Jaunimo Misteris Fitnesas, klubas „Gylys“,

A ir V. Lukiai

151deivydas_luksas_5_vieta-stebino_savo_programa-09
Deivydas Lukšas – 5vieta

Jaunimo Misteris Fitnesas, klubas „Gylys“,

A. ir V. Lukiai

160domas_paulavicius_4_vieta-09
Domas Paulavicius – 4vieta

Jaunimo Misteris Fitnesas, klubas „Geležiniai žmonės“

S.ir I.Misevičiai

161karolis_palikevicius_3_vieta-09
Karolis Palikevicius -3vieta

Jaunimo Misteris Fitnesas, klubas „Helijas“,

T. Markelis

170marius_pekorius_1_vieta-09
Marius Pekorius – 1vieta

Jaunimo Misteris Fitnesas, klubas „Forma“

171marius_pekorius_idomiausias_kategorijos_kadras
Marius Pekorius – įdomiausias kadras

Jaunimo Misteris Fitnesas, klubas „Forma“,

„kultūrizmo dviveidis….“

180apdovanojimai-09
Apdovanojimai, merginų „Mis Fitnesas“
181dajana_jovaisaite_2_vieta-09
Dajana Jovaišaitė – 2vieta

Merginų „Mis Fitnesas“, klubas „Geležiniai žmonės“, S.ir I. Miseviciai

190egle_lozoraityte_4_vieta-09
Eglė Lozoraitytė -4vieta

Merginų „Mis Fitnesas“, klubas „Antika“,

R. Petrauskas

191elliete_lukyte_1_vieta
Elietė Lukytė -1vieta

Merginų „Mis Fitnesas“, klubas „Gylys“,

A. ir V. Lukiai

200gintare_zaldokaite_3_vieta-09
Gintarė Žaldokaitė -3vieta

Merginų „Mis Fitnesas“, klubas „Helijas“,

T. Markelis

201jaunimo_mis_fitnesas_kategorija-09
Jaunimo „Mis fitnesas“ kategorija
210dovile_simanaviciute_1_vieta-09
Dovilė Simanavičiūtė – 1vieta

Mis Fitnesas, klubas „Geležiniai žmonės“ S.ir I. Misevičiai

211edita_tamasauskaite_5_vieta-09
Edita Tamašauskaitė -5vieta

Mis Fitnesas, klubas „Amazonių sala“

220kategorijos_apdovanojimai-09
Mis Fitnesas, Kategorijos apdovanojimai
221loreta_sutkaityte_3_vieta-09
Loreta Sutkaitytė -3vieta

Mis Fitnesas, klubas “ Gylys“, A. ir V. Lukiai

230raimonda_kondrataite_2_vieta-09
Raimonda Kondrataitė – 2vieta

Mis Fitnesas, Jonavos „Kultūrizmo ir fitneso klubas“, S.Štendelienė ir S.Lodaitė

231raimonda_kondrataite_idomiausias_kategorijos_kadras-09
Mis Fitnesas

Įdomiausias kategorijos kadras:

„…na sustiksiu aš tą savo kirpėją…“

240sandra_kondrotaite_5_vieta-09
Sandra Kondrataitė – 5vieta

Mis Fitnesas, Jonavos „Kultųrizmo ir fitneso klubas“, S.Štendelienė ir S.Lodaitė

241deimantas_sladkevicius_1_vieta-09
Deimantas Sladkevičius – 1vieta

„Sky Gym“, T.Daubaras

250kategorijos_apdovanojimai-09v
Kategorijos apdovanojimai
251nerijus_zabulis_5_vieta-09
Nerijus Zabulis – 5vieta

Misteris Fitnesas, klubas „Geležiniai žmonės“, S. ir I. Misevičiai

260nerijus_zabulis_idomiausias_kategorijos_kadras-09
Misteris Fitnesas, Nerijus Zabulis,

įdomiausias kategorijos kadras:

„o jo programa tikrai kosmosas…“

261paulius_ratkevicius_3_vieta-09
Paulius Ratkevičius – 3vieta

Misteris Fitnesas, klubas “ D’Atlantis“, D.Lukoševičius

270ramunas_dobilas_2_vieta-09
Ramūnas Dobilas – 2vieta

Misteris Fitnesas, komanda “ All Star“,A.Bartkus

271tadas_cvilka-09
Tadas Civilka

Misteris Fitnesas, klubas „Antika“,R.Petrauskas

280armandas_narusis_1_vieta-09
Armandas Narušis – 1vieta

Jaunių kultūrizmas, klubas „Gylys“,A.ir V Lukiai

281dovydas_degutis_3_vieta-09
Dovydas Degutis – 3vieta

Jaunių kultūrizmas, klubas „Oriono takas“,I.Kaminskaitė

290gediminas_skavrnavicius_5_vieta-09
Gediminas Skvarnaviėius – 5vieta

Jaunių kultūrizmas, klubas „Geležiniai žmonės“,

S. ir I. Misevičiai

291kategorijos_apdovanojimai-09-1
Jaunių kultūrizmas

Kategorijos apdovanojimai

300normantas_mikalajunas_4_vieta-09
Normantas Mikalajūnas – 4vieta

Jaunių kultūrizmas, klubas „Oriono takas“,I.Kaminskaitė

301romualdas_vaiciunas_2_vieta-09
Romualdas Vaičiūnas – 2vieta

Jaunių kultūrizmas, klubas „Atika“,V.Janonis

310auga_konkurentai-09
Jaunimo kultūrizmo kategorija

auga konkurentai: “ ..įdomu ką jis galvoja…“

311aurimas_grabinskas_2_vieta-09
Aurimas Grabinskas – 2vieta

Jaunimo kultūrizmo kategorija, klubas „Atika“,V.Janonis

320darius_janusauskas_4_vieta-09
Darius Janušauskas – 4vieta

Jaunimo kultūrizmo kategorija, klubas „Atika“,V.Janonis

321kategorijos_apdovanojimai-09-2
Kategorijos apdovanojimai

Jaunimo kultūrizmo kategorija

330mantas_gailius_3_vieta-09
Mantas Gailius – 3vieta

„Gylys“,A. ir V. Lukiai

331mantas_jankauskas_5_vieta-09
Mantas Jankauskas – 5vieta

„Geležiniai žmonės“,I. ir S. Misevičiai

340piotr_sevcenko_1_vieta-09
Piotr Ševčenko – 1vieta

Jaunimo kultūrizmo kategorija, klubas „D’Atlantis“,D.Lukoševičius

341apdovanojimai-09-1m
Mis Figūra apdovanojimai
350edita_kaliuniene_2_vieta-09
Edita Kaliūnienė – 2vieta

Mis Figūra, klubas „Oriono takas“,I.Kaminskaitė

351ilva_kirsbauma_3_vieta-09
Ilva Kirsbauma – 3vieta

Mis Figūra, Latvija

360inga_michailova_4_vieta-09
Inga Michailova – 4vieta

Mis Figūra, klubas „Helijas“,T.Markelis

361laima_laurinaviciute_5_vieta-09
Laima Laurinavičiūtė – 5vieta

Mis Figūra, klubas „Geležiniai žmonės“, S. ir I. Misevičiai

370ramune_miliauskaite_1_vieta-09
Ramunė Miliauskaitė – 1vieta

Mis Figūra, klubas „Geležiniai žmonės“, S. ir I. Misevičiai

371alfonsas_paulauskas_4_vieta-09
Alfonsas Paulauskas – 4vieta

Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio, klubas“Sinergija“

380apdovanojimai-09-2
Apdovanojimai, Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio
381arturas_brazas_5_vieta-09
Artūras Bražas – 5vieta

Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio, klubas „Geležiniai žmonės“,I. ir S. Misevičiai

390justinas_gelumbickas_3_vieta-09
Justinas Gelumbickas – 3vieta

Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio, klubas“Saulininkas“

391tomas_smitas_1_vieta-09
Tomas Smitas – 1vieta

Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio, klubas „Geležiniai žmonės“,

I. ir S. Misevičiai

400vaidas_kausylas_2_vieta-09
Vaidas Kausylas – 2vieta

Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio, klubas „l.R.Gym“

401apdovanojimai-09-3v
Apdovanojimai, Vyrų kultūrizmas virš 176m. ūgio
410gintaras_gorodnicenko_1_vieta-09
Gintaras Gorodničenko – 1vieta

Vyrų kultūrizmas virš 176m. ūgio, klubas „Geležiniai žmonės“,

I. ir S. Misevičiai

411juri_gucan-09
Jurij Gucan

Vyrų kultūrizmas iki 176m. ūgio, Latvija

420mantas_karalevicius_3_vieta-09
Mantas Karalevičius – 3vieta

Vyrų kultūrizmas virš 176m. ūgio, klubas

„Sky Gym“

421titanu_dvikova-09
Vyrų kultūrizmas virš 176m. ūgio, „Titanų dvikova“

„Kultūrizme kartais svarbu ne tik tvirti raumenys, bet ir kietos galvos“

430ziurek-09
Vyrų kultūrizmas virš 176m. ūgio, „Žiūrėk“
431apdovanojimai-09-4msr
Apdovanojimai, Mišrios poros
440dovile_simanaviciute_ir_gintaras_gorodnicenko_2_vieta-09
Dovilė Simanavičiūtė ir Gintaras Gorodničenko – 2vieta

Mišrios poros, klubas „Geležiniai žmonės“,I. ir S. Misevičiai

441elliete_lukyte_ir_edvinas_lukys_3_vieta-09
Elietė Lukytė ir Edvinas Lukys – 3vieta

Mišrios poros, klubas „Gylys“,A. ir V. Lukiai

450loreta_sutkaityte_ir_armandas_narusis_4_vieta-09
Loreta Sutkaitytė ir Armandas Narušis – 4vieta

Mišrios poros, klubas „Gylys“,A. ir V. Lukiai

451ramune_miliauskaite_ir_mantas_jankauskas_1_vieta-09
Ramunė Miliauskaitė ir Mantas Jankauskas – 1vieta

Mišrios poros, klubas „Geležiniai žmonės“,I. ir S. Misevičiai

460absoliuti_kategorija-09
Absoliuti moterų kategorija
1461abosliuti_kategorija-09
Absoliuti vyrų kategorija
470ramune_miliauskaite-absoliuti_lietuvos_cempione-09
Ramunė Miliauskaitė – absoliuti Lietuvos čempionė,

klubas „Geležiniai žmonės“,I. ir S. Misevičiai

471gintaras_gorodnicenko_-_absoliutus_lietuvos_cempionas-09
Gintaras Gorodničenko – absoliutus Lietuvos čempionas,

klubas „Geležiniai žmonės“,I. ir S. Misevičiai