2008m. Atviras Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas

2008m. Atviras Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas



Kategorija Vaikinų fitnesi vilčių startai
010tomas-glodeniskl
Tomas Glodenis I-a vieta (klubas „Gylys“)
Kategorija Jaunių merginų fitnesas I-a vieta
011elliete-lukytekl
Ellietė Lukytė I-a vieta (klubas „Gylys“)




Kategorija jaunimo merginų mis fitnesas
020diana-raizytekl
Diana Raižytė I-a vieta (klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija jaunių merginų mis fitnesas
021indre-baltrusytekl
Indrė Baltrušytė III-a vieta (klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Jaunimo Misteris fitnesas
030mantas-jankauskas_1kl
Mantas Jankauskas I-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Jaunimo Misteris fitnesas
031simonas-puzaskl
Simonas Pužas II-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Jaunimo Misteris fitnesas
040valdas-slizauskaskl
Valdas Šližauskas III-a vieta(klubas „Gylys“)
Kategorija Jaunimo Misteris fitnesas
041marius-pekoriuskl
Marius Pekorius IV-a vieta (klubas“Forma“)
Kategorija Jaunimo Misteris fitnesas
050gediminas-jureviciukl
Gediminas Jurevičius V-a vieta (klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Mis fitnesas
051jolanta-dubikaltytekl
Jolanta Dubikaltytė I-a vieta (klubas“Geležiniai žmonės“)
Kategorija Mis fitnesas
060dovile-simonaviciutekl
Dovilė Simonavičiūtė II-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Mis fitnesas
061vaiva-kackytekl
Vaiva Kačkytė III-a vieta (klubas „Gylys“)
Kategorija Misteris fitnesas
070arturas-bartkuskl
Artūras Bartkus I-a vieta
(klubas „Sky Gym“)
Kategorija Misteris fitnesas
071linas-krycalakl
Linas Kričala II-a vieta
(klubas „Sky Gym“)
Kategorija Misteris fitnesas
080deimantas-sladkeviciuskl
Deimantas Sladkevičius III-a vieta
(klubas „Sky Gym“)
Kategorija Misteris fitnesas
081andrejs-tokarevkl
Andrejs Tokarevs IV-a vieta
(klubas „Sportima“)
Kategorija Jaunių kultūrizmas
090ernestas-grigaitiskl
Ernestas Grigaitis I-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Jaunių kultūrizmas
091artur-merdenovkl
Artur Merdenov II-a vieta
(klubas „Gylys“)
Kategorija Jaunių kultūrizmas
100eimutis-armanviciuskl
Eimutis Armanavičius II-a vieta
(klubas „Vikondos liūtai“)
Kategorija Jaunių kultūrizmas
101justas-pikeliskl
Justas Pikelis IV-a vieta
(klubas „Antika“)
Kategorija Jaunimo kultūrizmas
110edgaras-undraitiskl
Edgaras Undraitis V-a vieta
(klubas „Fortūna“)
Kategorija Jaunimo kultūrizmas
111ignas-vaisnoraskl
Ignas Vaišnoras I-a vieta
(klubas „D Atlantis“)
Kategorija Jaunimo kultūrizmas
120piotr-sevcenkokl
Piotr Ševčenko II-a vieta
klubas „D Atlantis“)
Kategorija Jaunimo kultūrizmas
121edvinas-lukyskl
Edvinas Lukys III-a vieta
(klubas „GYlys“)
Kategorija Jaunimo kultūrizmas
130arnas-kvasauskaskl
Arnas Kvasauskas IV-a vieta
(klubas „Geležiniai žmones)
Kategorija Jaunimo kultūrizmas
131tomas-paukstelokl
Tomaš Paukštelo V-a vieta
(klubas „Forma“)
Kategorija Mis figūra iki 165m.
140ruta-pazarauskaite_1kl
Rūta Pažarauskaitė I-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Mis figūra iki 165m.
141ramune-miliauskaitekl
Ramunė Miliauskaitė II-a vieta
(klubas „Gylys“)
Kategorija Mis figūra virš 165m.
150snieguole-mikalauskienekl
Sniegyolė Mikalauskienė I-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Mis figūra iki 165m.
151evelina-valkauskienekl
Evelina Valkauskienė V-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas iki 173m.
160semionas-berkoviciuskl
Semionas Berkovičius I-a vieta
(klubas „Viktorija Gym“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas iki 173m.
161darius-buksnaitiskl
Darius Bukšnaitis II-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas iki 173m.
170anatolijus-semerenkokl
Anatolijus Semerenko IV-a vieta
(klubas „Gylys“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas iki 173m.
171andrius-triuskauskaskl
Andrius Triuskauskas V-a vieta
(klubas „Forum Palace“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas iki 178m.
180giedrius-kriunaskl
Giedrius Kriūnas I-a vieta
(klubas „Olimpas“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas iki 178m.
181tadas-blazyskl
Tadas Blažys II-a vieta
(klubas „Olimpas“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas per 178m.
190paulius-jasiukaitiskl
Paulius Jasiukaitis I-a vieta
(klubas „D Atlantis“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas per 178m.
191gintaras-gorodnicenkokl
Gintaras Gorodničenko II-a vieta
(klubas „Vorūna“)
Kategorija Vyrų kultūrizmas per 178m.
200tomas-daubaraskl
Tomas Daubaras III-a vieta
(klubas „Olimpia“)
Kategorija Veteranų kultūrizmas
201semionas-berkovicius_1kl
Semionas Berkovičius I-a vieta
(klubas „Viktorija Gym“)
Kategorija Mišrios poros
210dovile-simonaviciute-ir-arnas-kvasauskas_misrios_poros1
D.Simonavičiūtė ir A.Kvasauskas I-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Mišrios poros
211elliete-lukyte-edvinas-lukyskl
E.Lukytė ir E.Lukys II-a vieta
(klubas „Gylys“)
Kategorija Mišrios poros
220diana-raizyte-mantas-jankauskaskl
D.Raižytė ir M.JankauskasII-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)
Kategorija Veteranų kultūrizmas
221anatolijus-semerenko1kl
Anatolijus Semerenko III-a vieta
(klubas „Gylys“)
Kategorija Veteranų kultūrizmas
230arturas-bartkuskl
Artūras Bartkus IV-a vieta
(klubas „Sky Gym“)
Kategorija Jaunių kultūrizmas
231ernestas-grigaitis_1kl
Ernestas Grigaitis I-a vieta
(klubas „Geležiniai žmonės“)