SĖKMINGAS RUDENS SEZONO PABAIGIMAS

01_11Lapkričio 14 dieną Italijoje, Campobasso mieste įvyko paskutiniosios rudens sezono varžybos, kuriose startavo Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos sportininkai. WPF Pasaulio čempionate Lietuvą atstovavo 6 sportininkai. Kaip ir buvo galima tikėtis, pasaulinė ekonominė situacija atsiliepė ir dalyvių čempionate skaičiui, bet konkurencija kategorijose išliko stipri. Daug vilčių teikę jaunimo amžiaus sportininkai, ir šiose varžybose iškovoję aukščiausias vietas. Jaunimo kultūrizmo kategorijoje antrąją vietą užėmė šiaulietis Mantas Gailius (treneriai Audronė ir Vidmantas Lukiai), trečioji vieta atiteko kauniečiui Mantui Jankauskui (treneriai Irina ir Saulius Misevičiai). Taip pat jaunimo amžiaus, bet startavusi su suaugusiomis moterimis, Mis Fitnesas kategorijos nugalėtoja tapo šiaulietė Ellietė Lukytė (treneriai Audronė ir Vidmantas Lukiai). Ji dalyvavo visose tarptautinėse rudens sezono varžybose ir rinktinės vadovas galvojo, kad jaunai sportininkei tai bus per didelis krūvis, bet Ellietė įrodė, kad yra ypatingai tvirta ir siekianti užsibrėžto tikslo. Toje pačioje Mis Fitnesas kategorijoje startavusi dar viena Lietuvos atstovė – Jovita Šiukštaitė (treneris Roderikas Kuodis) liko ketvirta. Delegacijos nuomone, toks įvertinimas buvo neobjektyvus.
Mis Figūra virš 165 cm ūgio kategorijoje laimėjo Dovilė Simanavičiūtė (treneriai Irina ir Saulius Misevičiai). Anksčiau tapusi pasaulio fitneso čempione, ji puikiai jautėsi ir Mis Figūra kategorijoje. Treneriai sako, kad Dovilė šiai kategorijai labiausiai tinka. Mis Figūra iki 165 cm ūgio kategorijoje Ramunė Miliauskaitė (treneriai Irina ir Saulius Misevičiai) užėmė 3 vietą.
Galima pasidžiaugti, kad pasauliniame moterų sporte mados tendencijas diktuoja Lietuvos sportininkės, pasižyminčios moteriškumu, elegancija, nepriekaištingu skoniu sceniniam įvaizdžiui. Komandos vadovas, sportininkai sulaukė ne vieno kitų šalių atstovų pagyrimo.
Kaip ir kiekvienais metais, metų pabaigą vainikuoja geriausių Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos sportininkų pagerbimas. Lapkričio 21 dieną, šeštadienį, 18 valandą Druskininkų vandens parke, pirčių zonoje šiemet varžybose startavę sportininkai galės prisiminti savo startus, pasidžiaugti vieni kitų laimėjimais ir, kaip visada, bus paskelbti 5 geriausi fitneso, 5 geriausi kultūrizmo sportininkai, 5 geriausi treneriai ir objektyviausias metų teisėjas.

LIETUVIŲ „DESANTAS“ VOKIETIJOJE, WFF/NABBA PASAULIO ČEMPIONATE

02_poru_cempionai_-_ramune_miliauskaite_ir_mantas_jankauskas09Spalio 24 dieną Vokietijoje, Saarsbruke įvyko WFF/NABBA Pasaulio čempionatas. Į šias varžybas išvyko 6 sportininkų Lietuvos komanda, startavę individualiose ir porinėse kategorijose. Dvigubą startą turėjo Ramunė Miliauskaitė ir Mantas Jankauskas (treneriai Irina ir Saulius Misevičiai), porų varžybose užėmę pirmąją vietą ir Ellietė Lukytė bei Vaidotas Steponavičius (treneriai Audronė ir Vidmantas Lukiai), porų varžybose užėmę trečiąją vietą. Asmeniniuose startuose Ellietė Lukytė jaunimo fitneso kategorijoje, Ramunė Miliauskaitė Moterų Performance kategorijoje, Mantas Jankauskas Ekstremalaus Fitneso kategorijoje užėmė pirmąsias vietas, Moterų Fitneso kategorijoje Jovita Šiukštaitė (treneris Roderikas Kuodis) tapo čempione, o Dovilė Simanavičiūtė užėmė antrąją vietą, Vaidotas Steponavičius Jaunimo Fitneso kategorijoje užėmė antrąją vietą.
Varžybas stebėjo ir naujai išrinktas NABBA prezidentas Graeme Lancefield. Komandos vadovą – Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentą Saulių Misevičių maloniai nustebino NABBA prezidento išreikštas susižavėjimas Lietuvos komanda. Jis pasakė, kad Lietuvos sportininkai – tikro fitneso pavyzdys, o Mantą Jankauską galima laikyti fitneso etalonu.